Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202897

Pracownik do obróbki kamienia, bez znajomości języka

Oferta pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia- s-Hertogenbosch
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pracownik do obróbki kamienia

Opis stanowiska:
Obróbka kamieni naturalnych, takich jak: Granit, Marmur, Dekton np. blatów kuchennych
Przycinanie na wymiar, wycinanie pod zlewozmywaki
Polerownie, matowienie kamienia

Oferujemy:
Wynagrodzenie od 13.50€ netto/h
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata,
Praca od zaraz

Wymagania:
Doświadczenie w obróbce/klejeniu/polerowaniu kamienia naturalnego

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ