Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202809

Spawacz Tig - Rotacja - Aalborg

Oferta pracy w Danii

Spawacz TIG - Rotacja

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Zakres obowiązków:

Spawanie metodą TIG cienkościennych rur ze stali nierdzewnej (branża farmaceutyczna).

Wymagania:

Doświadczenie w spawaniu instalacji farmaceutycznych

Ważny certyfikat spawalniczy na metodę 141 ze stemplami (preferowany certyfikat H-L045, FM5)

Umiejętność czytania rysunków izometrycznych oraz rozumienie 3D modeli

Mile widziane posiadanie kursu „Hot Work” oraz „Paragraf 17” (skandynawskie BHP)

Warunkiem zatrudnienia jest pozytywny wynik testu spawalniczego w pierwszym dniu pracy Danii

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mile widziana.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę

Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne (obywatele UE)

Atrakcyjną stawkę godzinową

Możliwość wyboru rotacji (4/2+2 dni, 6/2 bądź inna)

Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy

zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej

Dofinansowanie zakwaterowania w wysokości 75 dkk/dzień

Zwrot kosztów dojazdu do Danii w wysokości 100 EUR

Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu

Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie

Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne

Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)

Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7

Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii

Możliwość długotrwałej współpracy.

Link aplikacyjny:

Kontakt do Rekruterów:

Magda/ Lublin 608 I 542 I 049

Ivanna/ Lublin 882 I 144 I 571

Patrycja/ Lublin 503 I 309 I 218

Volodymyr/ Szczecin 532 I 674 I 749

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie w wybranymi kandydatami.