Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202563

Malarz - Pomocnik Malarza Niemcy 2500 - 2700 € netto

Oferta pracy w Niemczech

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz
Niemcy
Opis stanowiska:

· przygotowanie podłoża pod malowanie

· szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie podłoża

· prace malarskie i/lub tapeciarskie

Wymagania:

· podstawowa znajomość języka niemieckiego

· doświadczenie na stanowisku Malarza

· prawo jazdy kat. B

· własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

· umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

· długoterminową współpracę

· zakwaterowanie

· pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

· stawkę godzinową 13, 80 - 15 €/h (w zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)

· dietę dzienną 60 €/dzień

· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

· punktualne wypłaty

· 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

· odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

· opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Malarz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Powiększ