Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202497

Malarz proszkowy w Straalbedrijf

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€15, 02 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Boxtel, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Straalbedrijf koncentruje się na powłokach ochronnych i obróbce strumieniowo-ściernej, ale także na takich działaniach jak powlekanie proszkowe i zaawansowane powłoki przemysłowe.
Jako malarz proszkowy jesteś odpowiedzialny za wszystkie czynności związane z nakładaniem powłok. Farba w proszku jest ładowana elektrostatycznie, proszek następnie przyczepia się do elektrostatycznie obciążonego produktu metalowego.
Będziesz pracować na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku. W jednym tygodniu będziesz pracował od 5:30 - 14:30, a w drugim 14:00 - 23:00. Jednego tygodnia będziesz pracować na poranną zmianę, następnego na popołudniową. Jest możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz dodatki.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, które pozwolą poznać firmę i działania związane z pracą. W firmie istnieje możliwość rozwoju. Uzyskaj szansę na zawarcie umowy w Straalbedrijf. Dołącz do tej drużyny technicznej jako malarz proszkowy!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Tworzenie elementów
Mieszanie farb
Powlekanie części metalowych
Natryskiwanie metalowych elementów
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie elementów o różnej wadze

Wymagania
Doświadczenie w podobnej pracy
Odpowiedzialność i dokładność
Niezależność, ale jednocześnie umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy na zmiany
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub języka polskiego