Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202494

Inżynier Data Centre w Supermicro

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€16, 00 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
's Hertogenbosch, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Supermicro® jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.
Jako inżynier ds. systemów Data Center będziesz odpowiedzialny za zatrudnianie, rejestrowanie i rozwiązywanie różnych problemów w obszarze sprzętu serwerowego. Będziesz analizować i rozwiązywać problemy naszych międzynarodowych klientów, zarówno zdalnie, jak i na miejscu w siedzibie klienta. Rola ta da Ci możliwość bardzo szybkiego poznania wielu różnych aspektów IT u różnych klientów.
Praca w godzinach od 9:00 do 17:30 z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki. Ogólnie praca będzie trwała około 32 godzin tygodniowo.
Firma poszukuje kandydatów, którzy są pasjonatami swojej pracy i chcą pracować w międzynarodowym zespole! W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami i otrzymasz możliwość rozwoju swojej kariery dzięki nowym perspektywom. Dołącz do tego zespołu jako inżynier ds. systemów Data Center!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Utrzymywanie serwerów i systemów
Rozwiązywanie problemów sprzętowych
Wdrażanie środków bezpieczeństwa
Dokumentowanie konfiguracji systemów

Wymagania
Doświadczenie w pracy o podobnym profilu
Preferowane jest doświadczenie związane z obsługą Data Center
Znajomość systemów operacyjnych Windows OS/Linux
Znajomość systemów administracyjnych (sieci, serwery, bazy danych)
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1202494

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-05 14:21:00
Ilość wyświetleń:
64
Stawka za godzinę:
16.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +48717443146

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Inżynier Data Centre w Supermicro