Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202477

Szlifierz w Ubroek B.V.

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
20, 32 € za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Ubroek (Dumaco Venlo) ma ponad 55 lat doświadczenia w obróbce, naprawie i remontach części dla różnych branż. Wieloletnia współpraca z klientami na rynku krajowym i międzynarodowym charakteryzuje się dużym uznaniem i zaufaniem. Gwarantują one wysoką jakość, elastyczność i niezawodność dostaw. Pod koniec 2023 roku firma stała się częścią Grupy Dumaco. Dumaco jest największym producentem blach w krajach Beneluksu i słynie z jakości i kunsztu swoich produktów.
Jako szlifierz będziesz odpowiedzialny za konfigurację i eksploatację wyznaczonej maszyny, pracę na podstawie rysunku technicznego i ustalanie strategii obróbki. Na tym stanowisku będziesz również wykonywać operacje szlifierskie z precyzją i dokładnością oraz kontrolować jakość produktów.
Będziesz pracować na porannej zmianie od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. Łącznie praca będzie trwała około 32 godzin tygodniowo.
Najpierw firma chciałaby przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną, aby lepiej Cię poznać, którą można przeprowadzić online lub na żywo. Po pierwszym etapie weźmiesz udział w dniu zapoznawczym, podczas którego członek zespołu przedstawi Ci czynności związane z pracą, firmę oraz poinformuje o zasadach i procedurach bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako szlifierz!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Szlifowanie części
Sprawdzanie jakości
Obsługa maszyn
Konfigurowanie maszyn

Wymagania
Doświadczenie na podobnych stanowiskach
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Szlifierz.

Ogłoszenie nr 1202477

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-05 12:51:56
Ilość wyświetleń:
73
Stawka za godzinę:
20.32

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Numer telefonu: +48 71 744 3146

 Wersja strony na komórkę:
- Szlifierz w Ubroek B.V.