Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202476

Pracownik produkcji w Ambi Pack

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€13, 50 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Hendrik-Ido-Ambacht, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Ambi Pack jest częścią Grupy Naturacare, która działa niezależnie, zatrudniając ekspertów i dysponując własnymi zakładami produkcyjnymi i pakującymi. Zajmuje się produkcją i pakowaniem na zamówienie zarówno suplementów diety, kosmetyków, jak i produktów farmaceutycznych.
Jako pracownik produkcji będziesz nadzorować proces pakowania, naklejać odpowiednie etykiety i przygotowywać gotowe produkty do wysyłki. Pamiętaj, że będziesz pracować zgodnie z wymogami higienicznymi i standardami bezpieczeństwa, więc przestrzeganie wszystkich zasad wiąże się z koniecznością rezygnacji z długich lub hybrydowych albo żelowych paznokci, noszenia biżuterii i nakładania makijażu.
Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Ogółem przepracujesz około 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę w firmie, która przedstawi Ci tajniki pracy, zapozna z procesem i procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu wspaniałych ludzi jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Przygotowywanie zamówień
Pakowanie produktów
Sprawdzanie jakości
Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
Przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy zgodnej z zasadami
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Powiększ