Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202471

Lakernik

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:
Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą ds. lakierowania i chciałbyś dołączyć do zespołu zajmującego się konstrukcjami, pojazdami budowlanymi i naczepami, to ta oferta jest dla Ciebie! Jako specjalista ds. lakierowania będziesz odpowiedzialny za lakierowanie i wykończenie konstrukcji stalowych, pojazdów budowlanych i naczep zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

Obowiązki:

Przygotowywanie powierzchni do lakierowania poprzez szlifowanie, odtłuszczanie i aplikację podkładów
Precyzyjne lakierowanie konstrukcji, pojazdów budowlanych i naczep za pomocą pistoletów lakierniczych
Dobór odpowiednich farb i lakierów, dbając o estetykę i trwałość wykończenia
Zapewnienie wysokiej jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa i środowiskowymi
Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

Doświadczenie w lakierowaniu
Znajomość technik i procesów lakierowania
Umiejętność pracy z pistoletami lakierniczymi, natryskowo bezpowietrznie, mieszanką powietrzną albo elektrostatycznie.
Staranność, precyzja i dbałość o szczegóły
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Dobre warunki zakwaterowania (zgodne z certyfikatem SNF)
Transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy lub zwrot kosztów przejazdu
Pomoc koordynatorów
Tygodniowa wypłata wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami

Godziny pracy:
Dzienna zmiana, 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

Tygodniowa kwota netto: 510, 00 € (po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku.)
Stawka godzinowa brutto: 16.00 €

Jeśli jesteś doświadczonym lakiernikiem, którego szukamy, nie wahaj się i aplikuj już dziś, przesyłając swoje CV na adres klaudia@interwel.nl albo dzwon na +316 27127153.

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1202471

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-05 12:27:19
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
16.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: InterwelBV
Państwo: Polska
Miasto: Zwolle
Nr telefonu: +31627127153

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@interwel.nl

 Wersja strony na komórkę:
- Lakernik