Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202450

OPERATOR LASERA CNC Bystronic

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:
Jako Operator Laserowy będziesz odpowiedzialny za produkcję wysokiej jakości produktów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu laserowego. Twoje obowiązki będą obejmować m.in. załadunek, obsługę, regulację oraz rozładunek maszyn do cięcia laserowego.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako operator laserowy
• Doświadczenie w obsłudze CNC maszyn do cięcia laserowego (Bistronic).
• Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi.
• Wykonywanie prac wykończeniowych (rozładunek).
Oferujemy:
• Dobre warunki zakwaterowania (zgodne z certyfikatem SNF).
• Transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy lub zwrot kosztów przejazdu.
• Koordynatorzy mówiący po polsku i niderlandzku.
• Tygodniowe wypłaty wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Tygodniowa kwota netto: 540, 00 € Stawka godzinowa brutto: 16, 34 €.

Powiększ