Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202277

Praca dla opiekuna lub opiekunki w miejscowości - Kempen [47906] od 8.04

Oferta pracy w Niemczech

OPIS:
Podopieczny ma 54 lata, 198 cm wzrostu, waży 78 kg. Został mu przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jest po udarze - jego połowa ciała jest sparaliżowana. Choruje na stwardnienie rozsiane oraz cukrzycę. Porusza się za pomocą rolatora, w gorsze dni na wózku inwalidzkim. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu. Asysta nocna w celu dojścia do toalety. W ciągu dnia dużo śpi. Potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu, podczas jedzenia. Do pomocy jest łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka sam.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów. Do sklepów jest 7-10 minut.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Dom jednorodzinny w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekuna własny pokój z internetem.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekun lub opiekunka : komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1400 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Powiększ