Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202025

Kierownik zespołu montażowego, 2200-2800€ netto/m-ąc, Vendée, Francja

Oferta pracy we Francji

WYNAGRODZENIE: 2200-2800€ netto/miesiąc
Miejsce pracy: Vendée, Francja
Zakwaterowanie: zorganizowane
OFERUJEMY
• zatrudnienie na francuskich warunkach
• wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
• 10% premii urlopowej
• 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
• gwarantowane 39h pracy tygodniowo
• darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• nadzór procesu montażu produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych ( tj. zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej
• koordynacja pracy zespołu
• dbanie o jakość wykonywanych prac
• zapewnienie bezpieczeństwo i higienę pracy
• sporządzanie raportów z przebiegu produkcji
• zapewnienie efektywnej i zgodnej z normami realizacji procesu produkcyjnego
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość procesu produkcyjnego oraz standardów jakości
• znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
• umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
• komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B

Aplikuj: utm.guru/ugLnK

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – francuskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych (zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej poszukujemy osób.
Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1202025

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-03 11:54:09
Ilość wyświetleń:
94
Stawka za godzinę:
2200.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2work.pl

- Kierownik zespołu montażowego, 2200-2800€ netto/m-ąc, Vendée, Francja