Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202023

Lakiernik przemysłowy, bez znajomości języka

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Asbach-Bäumenheim
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako lakiernik przemysłowy .

OPIS STANOWISKA:
Praca w lakierni dla przemysłu lotniczego: helikoptery, wirniki itp…
Lakierowanie farbami wodnymi i żywicznymi
Praca na dwie zmiany

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie 14€ brutto/h + 28 € diety dziennie
możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy

WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe
Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ