Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201986

Operator koparki (Belgia)

Oferta pracy w Belgii

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, dużej firmy transportowej, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• operowanie niewielkimi koparkami – 3, 5t i 5, 0t
• wykonywanie wykopów w linii chodnika lub pobocza w celu ułożenia sieci energetycznych
• gotowość do wykonywania pracy fizycznej poza operowaniem koparką

Wymagania:

• doświadczenie w operowaniu koparką
• uprawnienia do kierowania ww. sprzętem
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie – OD 18, 00 EUR/h brutto!

• jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 150 EUR
• w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę
dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
• premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)
• dodatek rodzinny

• zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
zakwaterowanie w pokojach jednoosobowym! Płatne 90 EUR tygodniowo (pracownik może korzystać z własnego zakwaterowania)
• pracę na dłuższy okres czasu
• ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
KRAZ 18051

Powiększ